sakarya escort bayan sakarya escort bayan sakarya escort bayan sakarya escort bayan kayseri escort bayan xyz forum

Bostanci escort Ataşehir escort kadıkoy escort ümraniye escort anadolu yakası escort Pendik escort Kurtköy escort Kartal escort maltepe escort maltepe escort Bostancı escort ümraniye escort Bostancı escort anadolu yakasıescort
Ataşehir escort Kadıkoy escort Bostancı escort Bostancı escort ümraniye escort Kartal escort Kartal escort Kartal escort Maltepe escort Maltepe escort Maltepe escort Pendik escort Ataşehir escort Kadıkoy escort Pendik escort Antalya escort Antalya escort buca escort beylikdüzü escort beylikdüzü escort bahçeşehir escort
Bugun...



Misli.com 3. Lig müsabaka takvimi

1. Grup'ta 26. hafta, 2. ve 3. gruplarda 30. hafta müsabakaları ise 8 Nisan Perşembe günü yapılacak.

facebook-paylas
Tarih: 06-04-2021 12:01

Misli.com 3. Lig  müsabaka takvimi

Misli.com 3. Lig 4. Grup'ta 30. hafta maçları yarın, 1. Grup'ta 26. hafta, 2. ve 3. gruplarda 30. hafta müsabakaları ise 8 Nisan Perşembe günü yapılacak.

Misli.com 3. Lig 4. Grup'ta 30. hafta maçları yarın, 1. Grup'ta 26. hafta, 2. ve 3. gruplarda 30. hafta müsabakaları ise 8 Nisan Perşembe günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle:

4. Grup

Yarın:

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Muğlaspor (Siirt Atatürk)

15.00 Bursa Yıldırımspor-Bergama Belediyespor (Minareli Çavuş)

15.00 Silivrispor-Kozanspor (Silivri)

15.00 Bayrampaşa-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Düzcespor-1954 Kelkit Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 52 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (19 Eylül)

15.00 Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Modafen (Şanlıurfa GAP)

1. Grup

8 Nisan Perşembe

13.30 Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bolluca)

15.00 Belediye Derincespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Belediye Derincespor)

15.00 Manisaspor-Çankaya (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Payasspor-Ofspor (Payas İlçe)

15.00 Diyarbekirspor-Antalya Kemerspor (Diyarbakır)

15.00 1877 Alemdağspor-Kızılcabölükspor (Alemdağ)

15.00 Bucaspor 1928-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Buca)

15.00 Artvin Hopaspor-Nevşehir Belediyespor (Hopa İlçe)

2. Grup

8 Nisan Perşembe:

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Yozgatspor 1959-Nazilli Belediyespor (Sorgun İlçe)

15.00 Fethiyespor-Belediye Kütahyaspor (Fethiye İlçe)

15.00 Yomraspor-Halide Edip Adıvarspor (Yomra İlçe)

15.00 Tekirdağspor-Atlas Maden Çengelköyspor (Namık Kemal)

15.00 Ceyhanspor-İskenderun (Ceyhan İlçe)

15.00 Kahta 02-Mardin Fosfatspor (Kahta İlçe)

15.00 Karaman Belediyespor-Ağrı 1970 (Kemal Kaynaş)

3. Grup

8 Nisan Perşembe:

15.00 Şile Yıldızspor-Somaspor (Şile)

15.00 Esenler Erokspor-Yalovaspor (Esenler Erokspor)

15.00 İçel İdmanyurdu-Karşıyaka (Mersin)

15.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe)

15.00 Osmaniyespor-Arhavispor (7 Ocak)

15.00 Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe)

15.00 Isparta 32-Cizrespor (Isparta Atatürk)

15.00 Gölcükspor-Elazığ Karakoçan (Gölcük Şehir)

 







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

AKSARAY HAK ETTİĞİ YATIRIMA KAVUŞTU MU?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI